Licensed to: The ENDURO Group LLC
Yukon HS
03/15/2018 - 03/15/2018
Meet Scores
Meet Results
MALE TEAM SCORES 1 EDMOND NORTH EDNO 189.000 2 EDMOND SANTA FE EDSF 132.000 3 YUKON HIGH SCHOOL YUKO 116.000 4 PCN-PUTNAM CITY NORT PCNO 93.000 5 MUSTANG MUST 75.000 6 WESTERN HEIGHTS WESE 26.000
Event 1 GIRLS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 PCN-Putnam City Nort A
PCNO
50.69
2 Edmond North A
EDNO
50.87
3 Yukon High School A
YUKO
54.64
4 Edmond Santa Fe A
EDSF
55.10
5 Western Heights A
WESE
55.46
Event 2 BOYS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Edmond North A
EDNO
43.33
2 PCN-Putnam City Nort A
PCNO
43.37
3 Edmond Santa Fe A
EDSF
44.22
4 Western Heights A
WESE
45.37
5 Mustang A
MUST
48.29
Event 3 GIRLS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Edmond North A
EDNO
10:19.73
2 Edmond Santa Fe A
EDSF
10:48.48
3 Yukon High School A
YUKO
11:18.49
4 Mustang A
MUST
11:25.78
5 Western Heights A
WESE
11:43.47
Event 4 BOYS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Yukon High School A
YUKO
8:45.66
2 Edmond North A
EDNO
8:49.86
3 Mustang A
MUST
9:21.73
Event 5 GIRLS 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Chaya Crittenden [116]
Sr
EDNO
16.36
2 Jaycee Willingham [319]
Fr
YUKO
16.41
3 Tahlor Brown [112]
Jr
EDNO
17.85
4 Jayda Garrison [228]
Fr
PCNO
19.06
5 Kemi Olajide [237]
So
PCNO
19.10
6 River Housh [292]
Fr
YUKO
19.26
7 Kelly Lewis [129]
Jr
EDNO
19.72
8 Brynn Pendergrass [179]
Sr
EDSF
19.82
9 Savannah Yancy [320]
Fr
YUKO
19.88
10 Tyiss Wilson [242]
Fr
PCNO
20.36
Event 6 BOYS 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Kole Frederick [648]
So
YUKO
15.09
2 Tyler Dechant [647]
Jr
YUKO
15.55
3 Jamal Jeffers [590]
Jr
PCNO
15.74
4 Blake Gerber [649]
So
YUKO
16.09
5 Chris Gerber [650]
So
YUKO
16.13
6 Ramdhan Shahab [427]
Sr
EDNO
16.51
7 Connor Colaw [365]
So
EDNO
16.59
8 Ocean Hodges [391]
Jr
EDNO
16.98
9 Andrew Craddock [519]
So
MUST
17.02
10 Jackson Weiher [439]
Fr
EDNO
17.53
11 Diego Hassell [384]
Fr
EDNO
17.56
12 George Lonzaga [535]
So
MUST
18.93
13 Noah Lillis [400]
Jr
EDNO
19.26
14 Elijah Edwards [522]
Fr
MUST
19.67
15 Dawnta Henderson [586]
Fr
PCNO
20.43
16 Karl Tech [675]
So
YUKO
21.55
Event 7 BOYS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Parker Jackson [394]
Jr
EDNO
10:23.86
2 Elijah Ankrom [639]
Sr
YUKO
10:29.12
3 Gabe Simonsen [554]
Fr
MUST
10:36.27
4 Jose Aguilar [444]
Sr
EDSF
10:45.53
5 Max Wheeler [500]
So
EDSF
10:50.47
6 Will Goza [382]
Fr
EDNO
10:51.32
7 Kohl Kimmel [660]
So
YUKO
10:53.79
8 Cade Pope [670]
Fr
YUKO
10:56.68
9 Brenner Little [401]
Fr
EDNO
11:06.02
10 Kolby Mccoy [664]
Jr
YUKO
11:19.17
11 Michael Galiga [380]
Sr
EDNO
11:20.93
12 Brendan Robeaux [549]
Fr
MUST
11:31.35
13 Matt Blair [356]
Sr
EDNO
11:34.18
14 Chris Meyer [537]
Sr
MUST
11:49.20
15 Erick Becerra [507]
Jr
MUST
11:49.23
16 Blake Towell [676]
So
YUKO
11:54.49
17 Kole Frederick [648]
So
YUKO
12:09.47
Event 8 GIRLS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Edmond North A
EDNO
1:46.57
2 PCN-Putnam City Nort A
PCNO
1:54.43
3 Mustang A
MUST
1:54.70
4 Yukon High School A
YUKO
1:55.35
5 Western Heights A
WESE
1:57.15
6 Edmond Santa Fe A
EDSF
1:57.54
Event 9 BOYS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Edmond North A
EDNO
1:28.90
2 PCN-Putnam City Nort A
PCNO
1:32.95
3 Edmond Santa Fe A
EDSF
1:34.75
4 Yukon High School A
YUKO
1:35.45
5 Western Heights A
WESE
1:36.84
Event 10 GIRLS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Maddie Medina [133]
Jr
EDNO
2:30.17
2 Blake Tarzia [151]
So
EDNO
2:30.27
3 Jordan Thayer [218]
Sr
MUST
2:35.74
4 Myia Brown [160]
So
EDSF
2:42.20
5 Kelsie Begansky [105]
Jr
EDNO
2:43.63
6 Reyna Cervantes [196]
Sr
MUST
2:47.92
7 Mary Webber [220]
Jr
MUST
2:48.28
8 Annistyn Stanley [217]
Jr
MUST
2:48.87
9 Lauren Brown [274]
Fr
YUKO
2:50.00
10 Michaela Stoddard [149]
Fr
EDNO
2:50.14
11 Sydney Biggerstaff [108]
So
EDNO
2:51.86
Event 11 BOYS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Cameron Mills [538]
Sr
MUST
2:01.99
2 Connor Mayfield [473]
So
EDSF
2:03.16
3 Justin Norman [410]
Sr
EDNO
2:05.48
4 Caleb Brian [510]
Sr
MUST
2:06.51
5 Travis Robnett [418]
Sr
EDNO
2:06.85
6 Noah Hanscom [653]
Jr
YUKO
2:08.05
7 Chase Mcmanis [404]
Fr
EDNO
2:08.62
8 Kaleb Brooks [511]
Jr
MUST
2:08.82
9 Luke Dixon [459]
Fr
EDSF
2:09.77
10 Keegan Myers [408]
Sr
EDNO
2:10.43
11 Mario Sandoval [633]
Fr
WESE
2:11.50
12 Javier Lewis [627]
Fr
WESE
2:11.79
13 Will Hentges [385]
Sr
EDNO
2:12.77
14 Michael Galiga [380]
Sr
EDNO
2:13.49
15 Matteo Sarais [490]
Jr
EDSF
2:14.14
16 Karsten Scott [553]
Sr
MUST
2:15.96
17 Colby Smith [635]
Fr
WESE
2:17.34
18 Jordan Neely [631]
Fr
WESE
2:18.94
19 Juan Martinez-palomo [629]
So
WESE
2:21.14
20 Will Goza [382]
Fr
EDNO
2:21.64
21 Marley Scott [607]
Jr
PCNO
2:22.61
22 Najee Smith [608]
Jr
PCNO
2:23.13
23 Brenner Little [401]
Fr
EDNO
2:23.89
24 Paul Haney [526]
Jr
MUST
2:24.45
25 Blake Towell [676]
So
YUKO
2:24.48
26 Medardo Dubon [620]
So
WESE
2:25.61
Event 12 GIRLS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Emma Walter [152]
Sr
EDNO
11:57.60
2 Shay Burke [161]
Jr
EDSF
12:00.04
3 Maddie Medina [133]
Jr
EDNO
12:04.98
4 Emma Downing [199]
Sr
MUST
12:09.01
5 Emily Smith [144]
So
EDNO
12:56.51
6 Elora Jones [294]
Fr
YUKO
13:01.67
7 Sydney Brown [275]
Fr
YUKO
13:15.90
8 Heidi Askeland [192]
Sr
MUST
13:26.22
9 Britton Russell [181]
Fr
EDSF
13:30.41
10 Elaina Hinkle [206]
Fr
MUST
13:44.58
11 Mia Duffy [118]
So
EDNO
13:44.61
12 Alexia Burroughs [113]
So
EDNO
14:06.37
13 Claire Weathers [153]
So
EDNO
14:07.32
14 Kendall Confer [115]
Jr
EDNO
14:10.57
15 Michaela Stoddard [149]
Fr
EDNO
14:20.25
16 Whitney Spitler [262]
Sr
WESE
14:21.61
17 Sydney Biggerstaff [108]
So
EDNO
14:45.72
18 Trinity Heckart [288]
Jr
YUKO
15:04.84
Event 13 GIRLS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Estoria Christopher [165]
So
EDSF
12.75
2 Lashadre Juna Harris [230]
Sr
PCNO
12.88
3 Adonia Williams [155]
Jr
EDNO
13.04
4 LaShay Patterson [333]
So
PCNO
13.06
5 Dekayla Gaines [120]
So
EDNO
13.08
6 Ashlin Ambrose [104]
Sr
EDNO
13.11
7 Shay Churchwell [225]
So
PCNO
13.20
8 Dymond Brooks [159]
Jr
EDSF
13.21
8 Hanah Douglas [169]
So
EDSF
13.21
10 Jessica Oloba [135]
Fr
EDNO
13.38
11 Morgan Ray [140]
Jr
EDNO
13.39
12 Deasia Smith [239]
So
PCNO
13.40
13 Keilah Cole [166]
So
EDSF
13.52
14 Cami Holmes [123]
Jr
EDNO
13.56
15 Taniya Shaw [260]
So
WESE
13.61
16 Jasmine Taplin [184]
Sr
EDSF
13.78
17 Mya Chestand [224]
So
PCNO
13.80
18 Aisha Leonard [209]
Fr
MUST
13.87
19 Amaia Maxwell [132]
So
EDNO
13.88
20 Maggie Wimmer [156]
Fr
EDNO
13.91
21 Jayda Garrison [228]
Fr
PCNO
13.97
22 Chanelle Baysinger [243]
Fr
WESE
14.08
23 Kinsey Reyes [308]
Fr
YUKO
14.15
24 Ashley Jones [208]
Sr
MUST
14.20
25 Kyarra Crigler [226]
So
PCNO
14.38
26 Raegan Hollowell [232]
So
PCNO
14.40
27 Shakyla Johnson [334]
So
PCNO
14.46
28 Victoria Parker [177]
Fr
EDSF
14.46
29 Zariah Farris [119]
Fr
EDNO
14.48
30 Kemi Olajide [237]
So
PCNO
14.55
31 Kayarie Henderson [231]
Fr
PCNO
14.66
32 Faith George [285]
So
YUKO
14.69
33 Dar Sasia Russell [182]
Jr
EDSF
14.69
34 Morgan Johnson [207]
So
MUST
14.69
35 Jamirah Reed [238]
So
PCNO
14.86
36 Tajunae Gillispie [229]
Fr
PCNO
15.03
37 Brianna Bear [194]
Fr
MUST
15.04
37 Johnia Mccloud [234]
Fr
PCNO
15.04
39 Carli Anderson [191]
Fr
MUST
15.29
40 Meagan Harris [172]
Fr
EDSF
15.33
41 Jaycie Davis [281]
Fr
YUKO
15.54
42 Za'maya Artis [266]
So
YUKO
15.56
43 Nana Yeboah [321]
So
YUKO
15.89
44 Teriauna Murphy [235]
So
PCNO
16.31
45 Devyn Welch [221]
Sr
MUST
16.36
46 Shardae Peoples [305]
Sr
YUKO
16.45
Event 14 BOYS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Mbari Snoddy [492]
Sr
EDSF
10.96
2 Dequantae Mcgee [598]
Sr
PCNO
10.98
3 Elijah Fisher [378]
Jr
EDNO
11.14
4 Trae Albert [350]
Sr
EDNO
11.23
5 Isaiah Butler [644]
So
YUKO
11.36
6 Grayson Dekanich [372]
So
EDNO
11.39
7 Gabriel Colbert [576]
Jr
PCNO
11.41
8 Isiah Whitebird [613]
Sr
PCNO
11.49
9 Dayonte Bolding [448]
Jr
EDSF
11.49
10 Laquan Rich [604]
Sr
PCNO
11.50
11 B.j. Wright [679]
Sr
YUKO
11.56
12 Marcus Debose [619]
Fr
WESE
11.70
13 Tre Ackerson [566]
Sr
PCNO
11.73
14 Coyle Berry [642]
So
YUKO
11.74
15 Laron Belton [571]
So
PCNO
11.75
16 Jalen Hodge [588]
Jr
PCNO
11.75
17 Logan Young [442]
Jr
EDNO
11.77
18 Parker Clemons [364]
So
EDNO
11.80
19 Ambitious Hoyle [589]
So
PCNO
11.81
20 Ralph Hill [390]
Sr
EDNO
11.84
21 Chris Banks [354]
Sr
EDNO
11.88
22 Marcus Starega [556]
So
MUST
11.88
23 Perry Olsen [669]
YUKO
11.95
24 Antonio Brown [358]
Sr
EDNO
11.99
25 Johnny Osborne [484]
Fr
EDSF
12.01
26 Jamar Smith [673]
Sr
YUKO
12.02
27 Kameron Johnson [469]
Jr
EDSF
12.05
28 Tra'jean Hargro [624]
Sr
WESE
12.05
29 Trevian Green [524]
Fr
MUST
12.05
30 Ethane Hyche [467]
Fr
EDSF
12.09
31 Kason Calvin [453]
So
EDSF
12.14
32 Elija Young [565]
Fr
MUST
12.15
33 Dj Greer [623]
Sr
WESE
12.15
34 Jayden Jarvis [468]
Fr
EDSF
12.16
35 Ricky Colbert [618]
Sr
WESE
12.17
36 Zac Dortch [580]
So
PCNO
12.20
37 Angelo Bell [570]
So
PCNO
12.25
38 Robert Stormont [432]
Jr
EDNO
12.36
39 Logan Husfeld [656]
Fr
YUKO
12.37
40 Tommy Nguyen [480]
Fr
EDSF
12.39
41 Micah Snoddy [493]
Fr
EDSF
12.40
42 James Burnett [452]
Fr
EDSF
12.44
43 Joseph Rollerson [606]
Jr
PCNO
12.44
44 Garrett Oney [483]
So
EDSF
12.48
45 Riley Edwards [582]
Fr
PCNO
12.59
46 Christian Teeters [497]
Jr
EDSF
12.63
47 Koreion Hayden [527]
Fr
MUST
12.78
48 Tyce Mythen [600]
Fr
PCNO
12.93
49 Jarroa Walker [562]
Fr
MUST
12.94
50 Elijah Calhoun [575]
Fr
PCNO
13.01
51 Quorlan Walton [611]
So
PCNO
13.02
52 Karsten Scott [553]
Sr
MUST
13.04
Event 15 GIRLS 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Shemea Myers [236]
So
PCNO
1:03.63
2 Abby Graves [122]
So
EDNO
1:04.14
3 Lauren Davidson [198]
Jr
MUST
1:04.72
4 Jessie Mohr [212]
So
MUST
1:06.29
5 Savannah Curry [280]
Fr
YUKO
1:06.46
6 Addison Soerensen [147]
So
EDNO
1:07.39
7 Krislyn Cobb [197]
Jr
MUST
1:07.47
8 Laura Reusch [216]
Jr
MUST
1:07.63
9 Hannah Cavin [278]
Jr
YUKO
1:08.08
10 Adali Esquivel [247]
Jr
WESE
1:12.29
11 Deshayla Thompson [185]
So
EDSF
1:13.02
12 Kennedy Freeman [202]
So
MUST
1:13.68
13 Ashtyn Meck [211]
Fr
MUST
1:13.84
14 Alliyah Cutter [245]
Fr
WESE
1:14.82
15 Shala Allen [264]
So
YUKO
1:15.24
16 Kayarie Henderson [231]
Fr
PCNO
1:15.87
17 Makenna Fields [227]
Jr
PCNO
1:16.46
18 Amy Lopez [253]
So
WESE
1:16.81
19 Yvette Lopez [254]
Sr
WESE
1:17.14
20 Jordyn Trent [241]
Fr
PCNO
1:19.66
21 Tajunae Gillispie [229]
Fr
PCNO
1:20.46
22 Johnia Mccloud [234]
Fr
PCNO
1:30.00
Event 16 BOYS 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Grant Lyda [593]
Sr
PCNO
52.20
2 Cameron Barron [446]
So
EDSF
52.87
3 Carlos Lewis [626]
Jr
WESE
53.46
4 Cameron Large [470]
Sr
EDSF
54.24
5 Caleb Fugate [585]
Sr
PCNO
54.76
6 Elijah Wallace [677]
Jr
YUKO
55.42
7 Mequanent Yohannes [504]
Fr
EDSF
55.93
8 Devin Williams [501]
Sr
EDSF
56.04
9 Jake Hirschler [654]
Jr
YUKO
56.53
10 Dawson Suthers [609]
Sr
PCNO
56.68
11 Malik Brooks [450]
Fr
EDSF
57.26
12 Javier Lewis [627]
Fr
WESE
57.48
13 Ahren Schlick [424]
Sr
EDNO
58.43
14 Manny Neundorf [409]
So
EDNO
58.45
15 Gabe Tisnes [435]
Jr
EDNO
59.80
16 Chris Doran [521]
So
MUST
1:00.00
17 Carlos Davis [457]
Jr
EDSF
1:01.32
18 Jorge Leon [399]
Jr
EDNO
1:01.33
19 Arturo Plascecia [545]
Sr
MUST
1:02.02
20 Austin Deleon [520]
So
MUST
1:02.25
21 Malachi Butler [574]
So
PCNO
1:05.30
22 Ishmael Carrasco [617]
So
WESE
1:05.40
23 Payton Hofer [655]
Jr
YUKO
1:07.81
24 Elijah Calhoun [575]
Fr
PCNO
1:09.30
Event 17 GIRLS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Jaycee Willingham [319]
Fr
YUKO
49.83
2 Tahlor Brown [112]
Jr
EDNO
49.91
3 Chaya Crittenden [116]
Sr
EDNO
51.21
4 Casey Was [317]
Sr
YUKO
52.60
5 Shay Burke [161]
Jr
EDSF
53.28
6 Kemi Olajide [237]
So
PCNO
54.93
7 Jamirah Reed [238]
So
PCNO
55.70
8 River Housh [292]
Fr
YUKO
56.01
9 Savannah Yancy [320]
Fr
YUKO
58.13
10 Tyiss Wilson [242]
Fr
PCNO
58.55
11 Brynn Pendergrass [179]
Sr
EDSF
1:00.55
12 Kyarra Crigler [226]
So
PCNO
1:01.22
Event 18 BOYS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Kole Frederick [648]
So
YUKO
41.49
2 Jamal Jeffers [590]
Jr
PCNO
42.99
3 Ramdhan Shahab [427]
Sr
EDNO
43.36
4 Chris Gerber [650]
So
YUKO
43.84
5 Ron Phillips [542]
Jr
MUST
44.78
6 Connor Colaw [365]
So
EDNO
45.18
7 Ambitious Hoyle [589]
So
PCNO
45.41
8 Jackson Weiher [439]
Fr
EDNO
45.57
9 Elijah Edwards [522]
Fr
MUST
45.65
10 Ocean Hodges [391]
Jr
EDNO
46.08
11 Blake Gerber [649]
So
YUKO
46.63
12 Dylan Vinall [438]
So
EDNO
46.65
13 Andrew Craddock [519]
So
MUST
48.32
14 Diego Hassell [384]
Fr
EDNO
48.63
15 Colby Smith [635]
Fr
WESE
49.34
16 Tristan Garcia [621]
Fr
WESE
49.74
17 Karl Tech [675]
So
YUKO
50.34
18 Kason Calvin [453]
So
EDSF
50.55
19 Xzaveor Mckenzie [630]
Jr
WESE
50.57
20 Jalen Hodge [588]
Jr
PCNO
51.94
21 Cache Nease [667]
Fr
YUKO
52.12
22 Dawnta Henderson [586]
Fr
PCNO
54.32
23 Mario Sandoval [633]
Fr
WESE
56.04
Event 19 GIRLS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Mackenzie Holub [124]
Sr
EDNO
26.01
2 Shemea Myers [236]
So
PCNO
26.40
3 Adonia Williams [155]
Jr
EDNO
26.53
4 Estoria Christopher [165]
So
EDSF
26.68
5 Dekayla Gaines [120]
So
EDNO
26.77
6 Dymond Brooks [159]
Jr
EDSF
26.88
7 Paris Davis [246]
Fr
WESE
27.35
8 Maddie Allen [103]
Sr
EDNO
27.40
9 Lashadre Juna Harris [230]
Sr
PCNO
27.41
10 Addison Soerensen [147]
So
EDNO
28.00
11 Cami Holmes [123]
Jr
EDNO
28.04
12 Jalivia Banks [222]
Jr
PCNO
28.16
13 Hannah Cavin [278]
Jr
YUKO
28.27
14 Taniya Shaw [260]
So
WESE
28.30
15 Jessica Oloba [135]
Fr
EDNO
28.38
16 Amaia Maxwell [132]
So
EDNO
28.67
17 Alex Vanderpool [219]
Sr
MUST
28.74
18 Shay Churchwell [225]
So
PCNO
28.93
19 Morgan Ray [140]
Jr
EDNO
29.08
20 Myia Brown [160]
So
EDSF
29.21
21 Jasmine Taplin [184]
Sr
EDSF
29.49
22 I Loni Wrenn [189]
So
EDSF
29.75
23 Zariah Farris [119]
Fr
EDNO
29.84
23 Laura Reusch [216]
Jr
MUST
29.84
25 Jordyn Trent [241]
Fr
PCNO
29.86
26 Raegan Hollowell [232]
So
PCNO
29.88
27 Shakyla Johnson [334]
So
PCNO
30.20
28 Kinsey Reyes [308]
Fr
YUKO
30.22
29 Chanelle Baysinger [243]
Fr
WESE
30.29
30 Deasia Smith [239]
So
PCNO
30.34
31 LaShay Patterson [333]
So
PCNO
30.44
32 Jayda Garrison [228]
Fr
PCNO
30.66
33 Mya Chestand [224]
So
PCNO
31.56
34 Morgan Johnson [207]
So
MUST
31.85
35 Jaycie Davis [281]
Fr
YUKO
32.77
36 Za'maya Artis [266]
So
YUKO
32.81
37 Nana Yeboah [321]
So
YUKO
33.27
38 Payton Long [210]
Fr
MUST
34.94
39 Johnia Mccloud [234]
Fr
PCNO
35.66
Event 20 BOYS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Dequantae Mcgee [598]
Sr
PCNO
22.25
2 Turner Coleman [368]
Sr
EDNO
22.44
3 Jordan Hill [388]
Sr
EDNO
22.74
4 Elijah Fisher [378]
Jr
EDNO
22.91
5 Gabriel Colbert [576]
Jr
PCNO
23.21
6 Isiah Whitebird [613]
Sr
PCNO
23.35
7 Trae Albert [350]
Sr
EDNO
23.41
8 Grayson Dekanich [372]
So
EDNO
23.46
9 Dayonte Bolding [448]
Jr
EDSF
23.54
10 Marcus Debose [619]
Fr
WESE
23.77
11 Tre Ackerson [566]
Sr
PCNO
23.81
12 Devin Williams [501]
Sr
EDSF
23.99
13 Chris Banks [354]
Sr
EDNO
24.02
14 Parker Kenley [659]
Sr
YUKO
24.02
15 Parker Clemons [364]
So
EDNO
24.59
16 Jermayne Hendrix [465]
Sr
EDSF
24.66
17 Manny Neundorf [409]
So
EDNO
24.67
18 Jayden Jarvis [468]
Fr
EDSF
24.75
19 Dj Greer [623]
Sr
WESE
24.77
20 Terrill Davis [577]
So
PCNO
24.90
21 Perry Olsen [669]
YUKO
25.05
22 Tommy Nguyen [480]
Fr
EDSF
25.14
23 Ahren Schlick [424]
Sr
EDNO
25.15
24 Antonio Brown [358]
Sr
EDNO
25.29
25 Nathan Williams [502]
Fr
EDSF
25.50
26 Robert Stormont [432]
Jr
EDNO
25.56
27 Dominik Robinson [703]
Fr
YUKO
25.80
28 Zac Dortch [580]
So
PCNO
26.03
29 Riley Edwards [582]
Fr
PCNO
26.15
30 Geoff Kizer [661]
So
YUKO
26.49
31 Joseph Rollerson [606]
Jr
PCNO
26.52
32 Jorge Leon [399]
Jr
EDNO
27.02
33 Angelo Bell [570]
So
PCNO
27.15
Event 21 GIRLS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Emma Walter [152]
Sr
EDNO
5:27.99
2 Emma Downing [199]
Sr
MUST
5:28.00
3 Shay Burke [161]
Jr
EDSF
5:28.75
4 Elora Jones [294]
Fr
YUKO
5:54.21
5 Tally Smith [146]
Fr
EDNO
5:56.50
6 Emily Smith [144]
So
EDNO
5:59.27
7 Heidi Askeland [192]
Sr
MUST
6:00.74
8 Jordan Thayer [218]
Sr
MUST
6:07.09
9 Adali Esquivel [247]
Jr
WESE
6:14.13
10 Kendall Confer [115]
Jr
EDNO
6:17.99
Event 22 BOYS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Cameron Mills [538]
Sr
MUST
4:47.51
2 Parker Jackson [394]
Jr
EDNO
4:50.58
3 Antonio Cervantes [516]
Sr
MUST
4:50.66
4 Elijah Ankrom [639]
Sr
YUKO
4:50.93
5 Zander Rossiter [419]
Sr
EDNO
4:53.22
6 Max Wheeler [500]
So
EDSF
4:53.82
7 Keegan Myers [408]
Sr
EDNO
4:54.60
8 Kaleb Brooks [511]
Jr
MUST
5:03.54
9 Kohl Kimmel [660]
So
YUKO
5:05.83
10 Matt Blair [356]
Sr
EDNO
5:06.65
11 Kolby Mccoy [664]
Jr
YUKO
5:09.38
12 Cade Pope [670]
Fr
YUKO
5:10.35
13 Will Goza [382]
Fr
EDNO
5:12.13
Event 23 GIRLS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Edmond North A
EDNO
4:15.16
2 Mustang A
MUST
4:21.28
3 PCN-Putnam City Nort A
PCNO
4:46.49
4 Yukon High School A
YUKO
4:50.41
5 Western Heights A
WESE
5:06.86
Event 24 BOYS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Edmond North A
EDNO
3:27.49
2 Edmond Santa Fe A
EDSF
3:31.89
3 PCN-Putnam City Nort A
PCNO
3:40.75
4 Western Heights A
WESE
3:42.35
5 Yukon High School A
YUKO
3:50.52
Event 25 GIRLS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Lauren Baldwin [157]
Fr
EDSF
33'00.00"
2 Dar Sasia Russell [182]
Jr
EDSF
32'01.00"
3 Alazsa Mbroh [233]
Sr
PCNO
29'11.00"
4 Kat Rogers [143]
Sr
EDNO
29'07.50"
5 Abigail Camp [276]
Fr
YUKO
29'06.00"
6 Ketura Earl [170]
Fr
EDSF
29'04.00"
7 Sureya Garcia [248]
Jr
WESE
28'02.00"
8 Gianna Headd [173]
So
EDSF
27'10.00"
Event 26 BOYS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Taurean Smith [491]
Sr
EDSF
45'04.50"
2 Jordan Iwuchukwu [392]
So
EDNO
44'06.00"
3 Evan Maples [472]
Fr
EDSF
44'02.00"
4 Colton Leeper [534]
So
MUST
41'02.00"
5 Jamar Smith [673]
Sr
YUKO
39'08.00"
6 Jordan Gaston [461]
So
EDSF
39'08.00"
7 Jacoby Kopepasah [662]
Jr
YUKO
38'04.00"
8 Bradyn Jarman [531]
So
MUST
38'02.00"
Event 27 GIRLS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Kat Rogers [143]
Sr
EDNO
88'00.00"
2 Abigail Camp [276]
Fr
YUKO
83'10.00"
3 Ketura Earl [170]
Fr
EDSF
79'06.00"
4 Shandree Mcnatt [297]
Jr
YUKO
75'07.00"
5 Alazsa Mbroh [233]
Sr
PCNO
73'03.00"
6 Danielle Reyes-mota [256]
So
WESE
70'03.00"
7 Leta Rae Gunner [249]
So
WESE
64'04.00"
8 Teriauna Murphy [235]
So
PCNO
59'06.00"
9 Jasmine Thomas [263]
Fr
WESE
59'00.00"
10 Rayyan Behi [158]
Jr
EDSF
57'03.00"
11 Tyiss Wilson [242]
Fr
PCNO
55'07.00"
Event 28 BOYS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Cole Van Vuren [498]
Sr
EDSF
168'10.00"
2 Braedy Wilson [564]
Jr
MUST
139'09.00"
3 Issac Yancy [680]
Jr
YUKO
128'01.00"
4 Jeremiah Wullf [503]
Fr
EDSF
126'06.00"
5 Jayston King [591]
So
PCNO
126'05.00"
6 Judson Rowland [551]
So
MUST
118'03.00"
7 Tyler Dechant [647]
Jr
YUKO
116'01.00"
Event 29 GIRLS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Morgan Ray [140]
Jr
EDNO
17'03.00"
2 Maggie Wimmer [156]
Fr
EDNO
15'07.50"
3 Hanah Douglas [169]
So
EDSF
15'06.50"
4 Meya Case [277]
Fr
YUKO
15'05.00"
5 Amaia Maxwell [132]
So
EDNO
15'03.00"
6 Jadah Platt [136]
Jr
EDNO
14'11.50"
7 Victoria Parker [177]
Fr
EDSF
14'08.50"
7 Trinity Travis [315]
Jr
YUKO
14'08.50"
9 LaShay Patterson [333]
So
PCNO
14'06.00"
10 Jamirah Reed [238]
So
PCNO
14'00.00"
11 Kyarra Crigler [226]
So
PCNO
11'06.00"
Event 30 BOYS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Elijah Fisher [378]
Jr
EDNO
21'10.25"
2 Mbari Snoddy [492]
Sr
EDSF
21'04.50"
3 Ramdhan Shahab [427]
Sr
EDNO
21'02.25"
4 Ralph Hill [390]
Sr
EDNO
21'01.00"
5 Noel Benny [641]
Fr
YUKO
20'04.75"
6 Marcus Starega [556]
So
MUST
20'01.25"
7 Ambitious Hoyle [589]
So
PCNO
19'09.00"
8 Laquan Rich [604]
Sr
PCNO
19'05.00"
9 Kameron Johnson [469]
Jr
EDSF
19'02.50"
10 Collin Oliver [482]
Fr
EDSF
18'10.00"
11 Kobe Cole [454]
So
EDSF
18'04.00"
12 Antajuan Brown [572]
Jr
PCNO
18'03.50"
13 Tyce Mythen [600]
Fr
PCNO
18'02.50"
13 Errin Anderson [505]
Fr
MUST
18'02.50"
15 Garrett Oney [483]
So
EDSF
17'08.25"
15 Josh Bradford [449]
Jr
EDSF
17'08.25"
17 Noah Lillis [400]
Jr
EDNO
17'08.00"
18 Payton Hofer [655]
Jr
YUKO
17'05.50"
19 Coyle Berry [642]
So
YUKO
17'03.00"
20 Ishmael Carrasco [617]
So
WESE
17'02.00"
21 Harvey Phillips [540]
So
MUST
17'01.50"
22 Xzaveor Mckenzie [630]
Jr
WESE
17'00.50"
23 Robert Stormont [432]
Jr
EDNO
17'00.00"
24 Jalen Barnes [640]
Sr
YUKO
16'02.00"
25 Elijah Calhoun [575]
Fr
PCNO
16'01.00"
Event 31 GIRLS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Chaya Crittenden [116]
Sr
EDNO
5'00.00"
2 Lauren Grisham [204]
Sr
MUST
5'00.00"
3 Jadah Platt [136]
Jr
EDNO
4'08.00"
4 Abigail Camp [276]
Fr
YUKO
4'08.00"
5 Paris Davis [246]
Fr
WESE
4'06.00"
6 Abby Graves [122]
So
EDNO
4'06.00"
7 Myia Brown [160]
So
EDSF
4'04.00"
8 Maggie Wimmer [156]
Fr
EDNO
4'02.00"
Event 32 BOYS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Tyler Dechant [647]
Jr
YUKO
6'06.00"
2 Chris Banks [354]
Sr
EDNO
6'06.00"
3 Jermayne Hendrix [465]
Sr
EDSF
6'00.00"
4 Kobe Cole [454]
So
EDSF
6'00.00"
5 Parker Clemons [364]
So
EDNO
5'10.00"
6 Logan Young [442]
Jr
EDNO
5'08.00"
7 Ralph Hill [390]
Sr
EDNO
5'06.00"
Event 33 GIRLS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Kyla Davis [282]
Fr
YUKO
11'00.00"
2 Kenadi Hamilton [287]
Jr
YUKO
9'06.00"
3 Maycie Reed [306]
Jr
YUKO
9'00.00"
4 Desiree Kirby [174]
Jr
EDSF
8'06.00"
5 Jayden Batcheller [268]
Fr
YUKO
8'00.00"
6 Samantha Wichert [154]
So
EDNO
7'06.00"
Event 34 BOYS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Jack Gose [651]
Sr
YUKO
14'06.00"
2 Logan Young [442]
Jr
EDNO
14'00.00"
3 Keenan Lee [471]
Sr
EDSF
14'00.00"
4 Joe Sylvester [558]
So
MUST
12'00.00"
5 Cameron Picklo [543]
Jr
MUST
11'06.00"
6 Nathan Hinton [530]
Sr
MUST
11'00.00"
7 Dennis Case [361]
Sr
EDNO
10'06.00"
7 Conner Sudduth [704]
YUKO
10'06.00"
7 Cadan Peters [486]
Fr
EDSF
10'06.00"
10 Chris Doran [521]
So
MUST
10'00.00"
11 Mason Phillips [541]
So
MUST
9'06.00"
12 Parker Clemons [364]
So
EDNO
9'00.00"
12 Caden Adickas [443]
Fr
EDSF
9'00.00"